13 Korkusu — The Fear of 13 2015 full film izle

0
( HD Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Film, Nick’in, çaresizlik ve umut dolu hikayesini anlatıyor. Nick idam kararı verilmiş mahkumdur. Ancak Nick’in hayat öyküsünü dinleyen herkesin kafasında sorular oluşacaktır. Nick’in ne suç işlediği, kim olduğu ya da ne için böyle bir şey yapmış olacağı gibi soruları hep cevapsız kalacaktır. Nick yaklaşık olarak 20 sene boyunca idam gününün gelmesini beklemiş ancak daha fazla beklemeye dayanamayarak dilekçe ile idamının hemen yapılmasını istemiştir. 2015 İngiltere yapımı filmin yönetmen koltuğunda David Sington otururken başrol oyuncuları arasında Sammy Silverwatch , Nick Yarris yer alıyor. ekibi olarak tüm 13 Korkusu izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
96
FILM BILGILERI 2 hafta önce eklendi
13 Korkusu — The Fear of 13 2015 full film izle

Film, Nick’in, çaresizlik ve umut doymuş hikayesini anlatıyor. Nick idam kararı verilmiş mahkumdur. Oysa Nick’in hayat öyküsünü dinleyen herkesin kafasında sorular oluşacaktır. Nick’in ne kabahat işlediği, kim olduğu ya da ne için böyle bir şey yapmış olacağı gibi soruları defalarca cevapsız kalacaktır. Nick adeta 20 sene her tarafında idam gününün gelmesini beklemiş ama daha pozitif beklemeye dayanamayarak başvuru ile idamının hemen yapılmasını istemiştir. 2015 İngiltere yapımı filmin yönetmen koltuğunda David Sington otururken başrol oyuncuları aralarında Sammy Silverwatch , Nick Yarris yer alıyor. ekibi olarak tüm 13 Korkusu izleyicilerine iyi seyirler dileriz.

Tür: 2015 Filmler, Belgesel Filmleri, Gizem Filmleri, İMBD +7 Filmler, Polisiye-Suç Filmleri, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler

Yapım: UK

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: David Sington

Oyuncular: Sammy Silverwatch, Nick Yarris

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,

BENZER FILMLER
Sully 2016 HD izle

IMDB Puanı: 7.7

213 izlenme
Morgan 2016 Full HD izle

IMDB Puanı: 5.8

51 izlenme
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?