Le Malizie di Venere Erotik Yetişkin Film izle

0
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Çok zengin bir adam olan Werner, bir gün fabrikalarında ki işleyişi takip ederken güzeller güzeli Laura’ı görür. 40’lı yaşlar da olan Werner, gencecik Laura’a adeta tutulmuştur.
Bu fabrikada işçi olan Laura ailesine bakabilmek adına çalışmaktadır. Ancak şans kapısını çoktan çalmıştır. Werner genç kızı odasına çağırır ve kendini ifade eder. Genç kız geleceğini düşünerek iş adamının tekliflerini kabul eder. Şimdi ise varlık içinde bir hayat Laura’ı beklemektedir. Fakat genç kız bir süre sonra bu ilişkiden ve zenginlikten sıkılacak çiftlikte ki genç bahçıvana aşık olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Julie yabancı erotik izle başlıklı filmimizde Julie 818 film izle, Julie erotik filmler izle ve Julie full sex izle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
2.295
FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Le Malizie di Venere Erotik Yetişkin Film izle

Çok zengin bir adam olan Werner, bir gün fabrikalarında ki işleyişi takip ederken güzeller güzeli Laura’ı görür. 40’lı yaşlar da olan Werner, gencecik Laura’a adeta tutulmuştur. Bu fabrikada işçi olan Laura ailesine bakabilmek adına çalışmaktadır. Ancak şans kapısını çoktan çalmıştır. Werner genç kızı odasına çağırır ve kendini ifade eder. Genç kız geleceğini düşünerek iş adamının […]

Tür: Erotik Filmler

IMDB Puanı: 7.0

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?