Suburra erotik film izle

1
( Yüksek Kalite )

Filmler geç açılabilir biraz bekleyin veya sağ alt köşeden 360p yaparak daha hızlı izleyin

Bir önceki yazımız olan Innocence of Youth Erotik Film İzle başlıklı filmimizde Innocence of Youth Erotik Film İzle hakkında bilgiler verilmektedir.

Önceki Film <<
Sonraki Film >>
3.431
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Suburra erotik film izle

İtalyan meclisinde görev yapan Filippo Malgradi, işinde oldukça dürüst ve saygın birisidir. Devlet büyüklerinden sürekli övgü alan Filippo, ailesine karşıda sorumluluklarını başarılı bir şekilde yerine getiren bir babadır. Ancak o kadar övgüyü hak eden birisi değildir. Özel hayatında kadın düşkünü olan ve uyuşturucu kullanan Filippo Malgradi, bir gün güzel bir hayat kadını ile randevu ayarlar. Bu güzel hayat kadını yanında kendisi kadar güzel bir arkadaşınıda getirir.
Fakat o andan itibaren işler yolunda gitmez. Çünkü Filippo Malgradi bu iki güzel hayat kadını ile tüm gece uyuşturucu kullanıp seks yapar. Bunun sonucunda hayat kadınlarından bir tanesi yüksek dozda uyuşturucudan oracıkta hayatını kaybeder. Filippo Malgradi ise siyasi kariyerinde kötü damga yememek için olayı temizlemeye çalışır. İtalyan mafyasından yardım istemesiyle beraber tüm hayatı zehir olacaktır. Mafya Filippo Malgradi’nin sürekli ensesinde olacaktır.

Tür: Erotik Filmler

IMDB Puanı: 7.4

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?